Znajdziesz tu notatki z mojego życia w Italii. Dowiesz się, jak poznaję Włochy podczas wędrówek oraz w kontakcie z kulturą, literaturą i z wszystkim co włoskie. Opisuję swoje wrażenia z podróży bliższych i dalszych. Piszę o tym co mnie zaciekawiło, zatrzymało uwagę, skłoniło do refleksji. Zapraszam.

czwartek, 29 lipca 2010

Rozstrzygnięcie konkursuCzas rozstrzygnąć  konkurs ogłoszony w poscie "Jakie miasto, takie okna". Pierwsze okno- Florencja, drugie- jezioro Garda. Prawidłowo odpowiedziała Jaga. Amorek z łukiem wysyłam natychmiast, jak tylko otrzymam adres - mail do mnie na marginesie bloga.
Drugi amorek z różą powędruje do najaktywniejszego czytelnika mojego bloga. Z przyjemnością wyślę go Bobe Majse, która najczęściej odzywała się w komentarzach. Też czekam na adres pod który mogę wysłac nagrodę. Dziekuję wszystkim, którzy się do mnie odzywają i pozdrawiam wszystkich czytelników mojego bloga.
Ale ze mnie gapa!!! Przeoczyłam jeszcze jedną poprawną odpowiedź w konkursie. Mireczko- Sorrry!!! Na przeprosiny będzie i dla ciebie amorek.Obecuję i zaczynam dziergać.

2 komentarze:

  1. Zaczęłam czytać i pomyślałam sobie: "O rany, nawet ze Sieną nie trafiłam. Koniecznie trzeba wrócić do tego pięknego kraju". Czytam dalej, a tam TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKA niespodzianka! Ależ się cieszę i bardzo, bardzo dziękuję. Adres zaraz prześlę na maila. Chcę także pogratulować wiedzy i spostrzegawczości Jadze i Mireczce! Super, Dziewczyny. Radośnie pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Och jak się cieszę!!!!! i ż tego że odgadłam i z Twojej nagrody,,już wysłałam maila.
    buziaki

    OdpowiedzUsuń