piątek, 30 sierpnia 2019

Wyprawa po przygodę do parku Jungle Adventure w San Zeno di Montagna
Park Jungle Adventure w San Zeno di Montagna to fantastyczne miejsce dla małych i dużych miłośników przygody. Park linowy położony jest na terenie pięknego iglastego lasu, na wysokości około 700 m n.p.m. i nawet w upalne dni jest tu chłodniej. W cieniu sosen można znaleźć miejsca do wypoczynku i pikniku, poczuć zapach żywicy i igliwia. Spacer  leśnymi ścieżkami zaprowadza do miejsc z widokiem na błyskające w dole niebieskim okiem jezioro Garda. Wsród usług parku znajduje się również strefa gastronomiczna z barem i plac zabaw dla dzieci.


Można tu bardzo aktywnie spędzić czas z dziećmi poddając próbie ich sprawność psychofizyczną. Do wyboru jest kilka tras podzielonych wg kategorii wiekowej i stopnia trudności. Na miejscu instruktorzy pomagają założyć sprzęt asekurując i przechodzi się krótkie szkolenie w zakresie posługiwania sprzętem. Wszystkie trasy to  kilka km znakomitej zabawy urozmaiconej 120 przeszkodami typu: siatki, liny, drabiny,
Na terenie parku znajduje się  również Baby Park dla najmłodszych latorośli od 3 do 6 lat.  Przyjemnie było patrzeć na zaangażowanie chłopców  Borysa, Iwa  i Przemka w pokonywanie przeszkód i radość z udanych prób ich pokonania. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz